Krbová zástěna PK013

Kód: 8787
Novinka
Značka: KAMINER
1 103 Kč –26 %
Krbová zástěna PK013
1 103 Kč –26 % 809 Kč 674 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbová zástěna PK013

OBRAZOVKA NA KRB
NEJVĚTŠÍ MODEL NA TRHU - NÁŠ model obrazovky je největší na trhu! Jeho délka je 118 cm a výška 76,5 cm. Ve srovnání s jinými prodejci je naše obrazovka vzhledem ke své velikosti nejbezpečnějším modelem.
MATTE FINISH - síťka je vyrobena z nerezavějící oceli, což jim dodává klasický, syrový vzhled. Matný povrch činí škrábance méně viditelné. Navíc na něm nejsou patrné drobné nečistoty ani mírné zbarvení způsobené přímým působením ohně. Klasická černá bude vypadat elegantně v každém interiéru.
OCEĽOVÁ SÍŤ - účinně chrání podklad před krbem nebo kamny proti pronikání vystřelujících jisker a hořících částic palivového materiálu.
VOLNOST UMÍSTĚNÍ - kryt je vyroben ze tří segmentů spojených panty, což umožňuje jeho umístění v souladu se specifičností konstrukce krbu a individuálními očekáváními.
SPECIFIKACE - barva: černá; materiál: ocel; rozměry (délka/výška): 118/76cm; šířka listu: 28cm; šířka středního segmentu: 61 cm; hmotnost: 3,5 kg; hmotnost s obalem: 3,7 kg.
SPECIFIKACE

černé barvy
materiál: ocel
rozměry (délka / výška): 118 / 76cm
šířka listu: 28 cm
šířka středního segmentu: 61 cm
hmotnost: 3,5 kg
hmotnost s obalem: 3,7 kg
Bezpečnost související s používáním krbu nebo jiných kamen nebo topných zařízení ovlivňuje nejen komfort využívání tepla, které poskytují. Je to i ochrana zdraví, života a majetku.

NÁŠ model obrazovky je největší na trhu! Jeho délka je 118 cm a výška je 76 cm. Ve srovnání s jinými prodejci je naše obrazovka vzhledem ke své velikosti nejbezpečnějším modelem.

Krbová clona se používá v případě použití krbů s otevřeným ohništěm a chybějícím ochranným sklem, aby nedocházelo k vypadávání jisker nebo hořících částic paliva. Účinně chrání podklad a ostatní prvky v blízkosti krbu před náhodným požárem, který by mohl vést k požáru. Clona je vyrobena z ocelového rámu a jemné síťoviny, která umožňuje pozorování topeniště, ale zároveň poskytuje praktický kryt proti hrozbě požáru.

Tři segmenty krbové clony spojené panty umožňují přizpůsobit jejímu uspořádání uspořádání prostoru kolem topeniště . Klasický vzhled se hodí téměř ke každému typu interiéru.

Ochranu lze použít ik ochraně ohřívače, radiátoru nebo kamen před přímým přístupem dětí nebo zvířat.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: